کتابچه محصول

کولر آبی مرواریدسوز مدل ۸۰۰۰

کولر آبی مرواریدسوز مدل 8000 داری قدرت موتور 1.2 اسب بخار می باشد، میزان هوادهی 7500 acf/m است.نوع موتور و پمپ کولر آبی مرواریدسوز 8000 خروجی از کنار از نوع موتوژن اصل تبریز تمام مسی است.کولر آبی دریچه بغل مروارید سوز 8000 دارای موتور کم مصرف CRS می باشد و سبب کاهش مصرف انرژی می باشد.وجود موتور CRS در کولر ابی راندمان دستگاه را بالا می برد و میزان خنک کنندگی آن را بالا می برد.جنس بدنه کولر روبروزن آبی شرکت مروارید از ورق گالوانیره است و دارای پوشش رنگ الکترواستاتیکی که در برابر اشعه خورشید مقاوم است.کولر ابی ایرانی مروارید 8000 مجهز به کلید محافظ جان RCCB است.

یکی از مزایای اصلی این کولر استفاده از ورق های 1میل گالوانیزه میباشد که سنگین ترین نوع ورق در کولرهای پوشالی است و سبب محافظت از کولر در برابر عوامل محیطی شده و در نتیجه طول عمر کولر افزایش می یابد. پوشش این ورق ها از رنگ الکترو استاتیکی میباشد که برای مقاومت در برابر نور خورشید و محیط های مرطوب تعبیه شده است.

– مجهز به کلید محافظ جان RCCB

– موتور و پمپ موتوژن اصل تبریز تمام مسی

– ۲۴ماه گارانتی شرکتی بی قید و شرط

– موتور مجهزبه CRS مصرف کم راندمان بالا

– رنگ پودری استاتیک ضد UV آفتاب

دسته:
اطلاعات بیشتر

کولر آبی مرواریدسوز مدل ۶۰۰۰

کولر آبی مرواریدسوز مدل 6000 داری قدرت موتور 1.2 اسب بخار می باشد، میزان هوادهی 5500 acf/m است.نوع موتور و پمپ کولر آبی مرواریدسوز 6000 خروجی از کنار از نوع موتوژن اصل تبریز تمام مسی است.کولر آبی دریچه بغل مروارید سوز 6000 دارای موتور کم مصرف CRS می باشد و سبب کاهش مصرف انرژی می باشد.وجود موتور CRS در کولر ابی راندمان دستگاه را بالا می برد و میزان خنک کنندگی آن را بالا می برد.جنس بدنه کولر روبروزن آبی شرکت مروارید از ورق گالوانیره است و دارای پوشش رنگ الکترواستاتیکی که در برابر اشعه خورشید مقاوم است.کولر ابی ایرانی مروارید 6000 مجهز به کلید محافظ جان RCCB است.

– مجهز به کلید محافظ جان RCCB

– موتور و پمپ موتوژن اصل تبریز تمام مسی

– ۲۴ماه گارانتی شرکتی بی قید و شرط

– موتور مجهزبه CRS مصرف کم راندمان بالا

– رنگ پودری استاتیک ضد UV آفتاب

دسته:
اطلاعات بیشتر

کولر آبی مرواریدسوز مدل ۴۰۰۰

کولر آبی مرواریدسوز مدل 4000 داری قدرت موتور 1.3 اسب بخار می باشد، میزان هوادهی 3700 acf/m است.نوع موتور و پمپ کولر آبی مرواریدسوز 4000 خروجی از کنار از نوع موتوژن اصل تبریز تمام مسی است.کولر آبی دریچه بغل مروارید سوز 4000 دارای موتور کم مصرف CRS می باشد و سبب کاهش مصرف انرژی می باشد.وجود موتور CRS در کولر ابی راندمان دستگاه را بالا می برد و میزان خنک کنندگی آن را بالا می برد.جنس بدنه کولر روبروزن آبی شرکت مروارید از ورق گالوانیره است و دارای پوشش رنگ الکترواستاتیکی که در برابر اشعه خورشید مقاوم است.کولر ابی ایرانی مروارید 4000 مجهز به کلید محافظ جان RCCB است.

دسته:
اطلاعات بیشتر

بخاری مروارید سوز طرح شومینه گاز سوز مدل رویال ۲۵۰۰۰

بخاری مروارید سوز طرح شومینه گاز سوز مدل رویال 25000 یک شومینه باکیفیت و شیک دارای شیشه ایمن با قابلیت نصب شدن بر روی زمین، با رده انرژی E و مصرف انرژی بهینه می باشد. این شومینه دودکش دار با قطر دودکش 100 میلی متر طراحی شده است. این مدل دارای ولوم تنظیم شعله می باشد.

تمامی بدنه و دیگ بخاری گازی مروارید سوز طرح شومینه مدل رویال 25000 از ورق فولادی ساخته و لعاب شده است که هنگام روشن شدن بخاری تولید بوی بد نمیکند. این دستگاه دارای کنترل گاز ولومی می باشد که به وسیله آن به راحتی می توان شعله را تنظیم (کم یا زیاد) نمود. این بخاری زیبا مجهز به سیستم فندک پیزوالکتریک، ترموکوپل و ODS و گاورنر و مشعل اصلی آن از جنس استیل ضدزنگ می باشد. در صورتی که شعله پیلوت به هر دلیلی خاموش شود سیستم ایمنی (ترموکوپل) به صورت خودکار جریان گاز را قطع خواهد نمود. توان اسمی بخاری گازی مروارید سوز طرح شومینه مدل رویال 25000، ۵۷۰۰ کیلوکالری بر ساعت می باشد که آن را برای مصارف خانگی بسیار مناسب می کند.

اطلاعات بیشتر

بخاری مروارید سوز طرح شومینه گاز سوز مدل رویال ۱۲۰۰۰

بخاری مروارید سوز طرح شومینه گاز سوز مدل رویال ۱۲۰۰۰ یک شومینه باکیفیت و شیک دارای شیشه ایمن با قابلیت نصب شدن بر روی زمین، با رده انرژی E و مصرف انرژی بهینه می باشد. این شومینه دودکش دار با قطر دودکش 100 میلی متر طراحی شده است. این مدل دارای ولوم تنظیم شعله می باشد.

بخاری مروارید سوز طرح شومینه گاز سوز مدل رویال ۱۲۰۰۰ قابل استفاده با گاز شهری است و توان حرارتی این بخاری ۸۰۰۰ کیلوکالری است که 80 متر مکعب فضا را پوشش می دهد. در این بخاری ها به علت بازدهی حرارت بالا مصرف گاز حدود 20% کاهش یافته و در هزینه های انرژی صرفه جویی می شود.

بخاری مروارید سوز طرح شومینه گاز سوز مدل رویال ۱۲۰۰۰ ، ۸۳ سانتی متر طول، ۳۲ سانتی متر عرض، 71 سانتی متر ارتفاع و ۲۸.۷ کیلوگرم وزن دارد.

اطلاعات بیشتر

بخاری مروارید سوز طرح شومینه گاز سوز مدل رویال ۹۰۰۰

بخاری مروارید سوز طرح شومینه گاز سوز مدل رویال 9000 یک شومینه باکیفیت و شیک دارای شیشه ایمن با قابلیت نصب شدن بر روی زمین، با رده انرژی E و مصرف انرژی بهینه می باشد. این شومینه دودکش دار با قطر دودکش 100 میلی متر طراحی شده است. این مدل دارای ولوم تنظیم شعله می باشد.

بخاری مروارید سوز طرح شومینه گاز سوز مدل رویال 9000 قابل استفاده با گاز شهری است و توان حرارتی این بخاری 5700 کیلوکالری است که ۵۰ متر مکعب فضا را پوشش می دهد. در این بخاری ها به علت بازدهی حرارت بالا مصرف گاز حدود 20% کاهش یافته و در هزینه های انرژی صرفه جویی می شود.

بخاری مروارید سوز طرح شومینه گاز سوز مدل رویال 9000 ، 71 سانتی متر طول، ۳۲ سانتی متر عرض، 71 سانتی متر ارتفاع و 23.3 کیلوگرم وزن دارد.

اطلاعات بیشتر

بخاری مروارید سوز طرح شومینه گاز سوز مدل رویال ۸۰۰۰

بخاری مروارید سوز طرح شومینه گاز سوز مدل رویال ۸۰۰۰ یک شومینه باکیفیت و شیک دارای شیشه ایمن با قابلیت نصب شدن بر روی زمین، با رده انرژی F و مصرف انرژی بهینه می باشد. این شومینه دودکش دار با قطر دودکش 100 میلی متر طراحی شده است. این مدل دارای ولوم تنظیم شعله می باشد.

بخاری مروارید سوز طرح شومینه گاز سوز مدل رویال ۸۰۰۰ قابل استفاده با گاز شهری است و توان حرارتی این بخاری ۳۹۰۰ کیلوکالری است که ۵۰ متر مکعب فضا را پوشش می دهد. در این بخاری ها به علت بازدهی حرارت بالا مصرف گاز حدود 20% کاهش یافته و در هزینه های انرژی صرفه جویی می شود.

بخاری مروارید سوز طرح شومینه گاز سوز مدل رویال ۸۰۰۰ ، ۵۷ سانتی متر طول، ۳۲ سانتی متر عرض، ۴۱ سانتی متر ارتفاع و ۱۹ کیلوگرم وزن دارد.

اطلاعات بیشتر

بخاری گازسوز مروارید سوز مدل آذرخش طرح کودک ۷۰

بخاری گازسوز مروارید سوز مدل آذرخش طرح کودک ۷۰ با بهره گيري از آخرين دستاوردهاي تكنولوژي و طرح شومینه ای / سوپر گرافیک تمام لعاب ، یکی از محصولات تولید شده توسط شرکت مرواریدسوز می باشد . از ویژگیهای بارز بخاری گازی با ظرفیت 3700 بخاری گازسوز مروارید سوز مدل آذرخش ۷۰به سیستم OSD آن اشاره نمود که به کنترل اکسیژن محیط می پردازد و در صورت کاهش درصدی اکسیژن ، بخاری به صورت خودکار خاموش گشته و جریان گاز ورودی به بخاری به طور کامل قطع می گردد و تا زمان تهویه کامل محیط روشن شدن بخاری امکانپذیر نخواهد بود .

همچنین بخاری گازسوز مروارید سوز مدل آذرخش طرح کودک ۷۰ مجهز به سیستم ایمنی ترموکوپل می باشد که در صورت خاموشی پیلوت بخاری ، جریان گاز بصورت اتوماتیک قطع می گردد . همچنین شرکت مروارید سوز بخاری گازسوز مروارید سوز مدل آذرخش ۷۰ را با ظرفیت حرارتی 2400 – کیلو کالری بر ساعت ، برنر ( تثبیت فشار گاز ) ، همراه با هیزم سرامیکی و دودکشی با قطر 100 میلیمتر به بازار عرضه نموده است .

اطلاعات بیشتر